Preskočiť na obsah
  • Predaj a aktiváciu Skylink kariet
  • Predaj Skylink Ready prijímačov
  • Okamžitá aktivácia platených programov
  • Zabezpečujeme montáž a servis

Aktuálny cenník

Tesla TE-3000

TESLA TE-3000 je moderný satelitný DVB-S2 Irdeto prijímač s certifikátom Skylink READY 2020. Výhodou je slovenské menu a EPG, možnosť nahrávania na USB disk, funkcia TimeShift, rýchly štart z pohotovostného režimu a funkcia FastScan, ktorá umožňuje jednoduché vyhľadávanie, zoradenie a aktualizáciu kanálov.

Kaon MZ 52

Kaon MZ-52 je HD satelitný prijímač pre príjem programov v HD kvalite a je už vybavený satelitnou kartou* pracujúci v kódovacom systéme Nagravision, ktorá slúži na sledovanie programov Skylink. Prijímač je vybavený množstvom konektorov a možno ho pripojiť ku každému typu televízora. Jednoduché a intuitívne menu vrátane sprievodcu inštaláciou vás prevedie celým nastavením. Prístroj umožňuje nahrávanie TV programov na externý USB, ktoré možno tiež naplánovať pomocou 7 denného TV sprievodca EPG. 

Skylink CAM803

Licencovaný dekódovací modul pre príjem satelitnej televízie Skylink v HD kvalite. Dekódovací modul CAM 803 (CA modul alebo CAM) je zariadenie, ktoré je vybavené satelitnou kartou* pracujúci v kódovacom systéme Nagravision. Stačí len zasunúť do slotu vašej TV ak má satelitný tuner (DVB-S alebo DVB-S2). Už nepotrebujete pripájať ďalší prijímač pre príjem programov od Skylinku, pre ovládanie používate len televízny ovládač. 

Skylink Irdeto

Modul Irdeto Smit HD, ktorý je kompatibilný so širokou škálou výrobcov TV. Modul je možné použiť v televízoroch, ktoré majú satelitný tuner, a teda nepotrebujú externý set-top-box. Menu zariadenia je v slovenčine aj češtine a možno v ňom nastaviť vekové profily aj obmedzenia. Prístupový modul (CAM) Irdeto Smit je určený pre používanie v televízoroch s DVB-T2 tuneroma STB prístrojoch, ktoré majú CI rozhranie a podporujú CI a CI+ protokoly. CAM dekóduje Irdeto prístupové karty podľa licencie Irdeto Acces B.V. s podporou Irdeto Softcell 3.0 vrátane rozšírených funkcií Secure Silicon Plus.

Skylink CAM701

Licencovaný dekódovací modul pre príjem satelitnej televízie Skylink v HD kvalite. Dekódovací modul CAM 701 (CA modul alebo CAM) je zariadenie, ktoré zasuniete do slotu vašej TV (ak má satelitný tuner (DVB-S alebo DVB-S2). Už nepotrebujete pripájať ďalší prijímač pre príjem programov od Skylinku, pre ovládanie používate len televízny ovládač. Tento modul má v sebe zabudovanú kartu.

Skylink Standard HD M7 Karta

Karta Skylink Štandard HD M7 slúži na dekódovanie digitálnej distribúcie slovenských a českých TV a Rozhlasových programov prostredníctvom satelitu ASTRA 3A (23,5° E) technológiou DVB-S (Digital Video Broadcasting – Satellite), ktorý je určený pre distribúciu signálu na pozemné vysielače a pre individuálny príjem satelitnými prijímačmi (tzv. Set-Top-Box).